Конкурс за упис ученика у програм Међународне матуре - ИБ ДП

У уторак, 4. јуна 2019. године, у дневном листу Глас Српске објављен је конкурс за упис ученика у програм Међународне матуре у ЈУ Гимназији Бања Лука. Све услове уписа прочитајте у наставку текста

Догађај број: 11
Конкурс за упис ученика у програм Међународне матуре у ЈУ Гимназији Бања Лука расписан је у уторак, 4. јуна 2019. године. Ове године уписаћемо 14. генерацију бањалучких ИБеваца који ће, вјерујемо, бити једнако успјешни као и њихове колеге у претходним годинама.
Право пријаве имају сви средњошколци који су завршили 2. разред средње школе одличним или врлодобрим успјехом и имају примјерно владање.
Пријем докумената (извод из матичне књиге рођених, свједочанство 1. и 2. разреда, мотивационо писмо и пријава на конкурс) обавиће се 18. и 19. јуна 2019. године у канцеларији координатора програма Међународне матуре.
Након пријема докумената одржаће се пријемни испит из предмета математика и енглески језик, 20. јун 2019. године са почетком у 9.00 часова у учионицама 7 и 8. Интервју за све пријављене ученике одржаће се 21. и 24. јуна 2019. године у унапријед познатим групама, а у читаоници ИБ библиотеке.
Резултати ће бити објављени на огласној плочи школе у уторак, 25. јуна, у 11.00 часова, док ће презентација предмета, бити истог дана у 12.00 часова.
Све додатне информације можете добити позивом на број телефона: 051/216 -516 или на мејл адресу: banjaluka.koordinator@gmail.com
У прилогу овог чланка налази се конкурс са свим детаљним подацима.
Срећно и добро нам дошли!
Постављено: 07.06.2019.