„СЕДМИЦА УМЈЕТНОСТИ 2019“

У периоду од 4. до 9. новембра у Гимназији Бања Лука одржаће се по четврти пут традиционална манифестација хуманитарног карактера „Седмица умјетности“

Догађај број: 38
Манифестација обухвата шест умјетничких вечери: понедјељак – свечано отварање и представа, уторак – вече поезије, сриједа – вече филма и фотографије, четвртак – вече поп културе, петак – плесно вече и субота – велика DJ журка. „Седмица умјетности“ је ученички пројекат који у потпуности организују гимназијалци, а своје радове ће изложити ученици свих средњих школа у Бањој Луци.
Улаз за свако вече је симболичан износ од 1КМ, док је улаз за посљедње вече (велика DJ журка) 3КМ. Сав приход од улазница намијењен је ученицима слабијег материјалног стања који нису у могућности да плате матурску екскурзију. Програм сваке вечери почиње у 19 часова, а велика DJ журка почиње у 21 час. Видимо се сљедеће седмице, од 4. до 9. новембра у холу Гимназије!
Организатори: Анастасија Ђорђа Босанчић, Матија Алексић, Милош Грубешић и Игор Божанић
Постављено: 30.10.2019.