Недељко Чубриловић уручио гимназијалцима награде

У четвртак, 12. децембра у читаоници Гимназије, свечано су уручене златне медаље које су ученици Гимназије и Медицинске школе освојили на Међународном фестивалу иновација, знања и стваралаштва „Тесла фест 2019“ у Новом Саду, у октобру 2019. године.

Догађај број: 56

Медаље им је свечано уручио Недељко Чубриловић, предсједник Народне скупштине РС, који је био и покровитељ учешћа наших ученика на овом фестивалу. Господин Чубриловић је истакао да младе треба подржавати у њиховим активностима. Представници руководстава школа уручили су захвалнице Чубриловићу за подршку у иноваторству, а Вита Малешевић, директорица Гимназије, истакла је да ученици наше школе постижу одличне резултате на свим пољима. Чубриловић је нагласио да ће помоћи наредне активности и такмичења која наша школа буде организовала, јер види велики потенцијал у гимназијалцима и поистовјећује се са тим успјехом из млађих дана. Гимназијалци су овим поводом показали своје могућности и свестраност у различитим сферама науке, али и потврдили своје знање и неприкосновено залагање.
Постављено: 16.12.2019.