Божићни вашар

Традиција организовања Божићног вашара од стране ученика наше школе се наставила и ове године.

Догађај број: 61
Ученици ИБ програма наше школе су у понедјељак, 23. децембра, организовали Божићни вашар, на којем су продавали домаће колаче, честитке, књиге и сапуне, које су ученици сами правили.
За разлику од претходних година, током којих је Божићни вашар трајао и по неколико дана, ове године је трајао само један дан, али су се зато ученици потрудили да тај дан добро искористе. Прикупљени новац ће, као и сваке године, ићи у хуманитарне сврхе.
Ученици ИБ2 којима је ово други пут да учествују у организацији овог хуманитарног догађаја су се прошле године увјерили да се сав труд уложен у организацију Вашара исплатио када су успјели да развеселе пацијенте дјечијег одјељења на Психијатрији, којима су помогли уз помоћ прикупљених средстава. Надамо се да ће и наредне генерације наставити организовати овај хуманитарни догађај у празничној атмосфери са несмањеним ентузијазмом.
Софија Штрбац ИБ2
Постављено: 27.11.2019.