Најљепше новогодишње жеље

Посљедњи дан првог полугодишта ове школскегодине у бањалучкој Гимназији обиљежен је, поредразличитих музичких нумера и игара у холу школе, идијељењем новогодишњих порука и жељарасположеним гимназијалцима.

Догађај број: 66
Ученици школског Савјета ученика су већ неколико дана смишљали креативне, шаљиве поруке у духу новогодишњих празника и на тај начин свима уљепшали посљедње часове у Гимназији ове године.
Завршетак још једне календарске године у Гимназији пропраћен је смијехом и одличним расположењем и професора и ученика. Ученицима и професорима бањалучке Гимназије сада остаје да успјешно прославе Нову годину и предстојеће празнике и да, након квалитетног одмора и уживања на предстојећем зимском распусту, још спремније наставе школовање у 2020. години.
Јелена Лакета, IV8
Постављено: 28.12.2019.