Сајам студија и стипендија у Италији

Дана, 20. јануара 2020. године организован је сајам италијанских универзитета у Бањалуци.Посљедњих година Италија је све атрактивнија држава за основне и мастер студије, какозбог стипендија и погодности, тако и због широке понуде престижних универзитета.

Догађај број: 73
На овом сајму своје програме изложило је преко 11 универзитета ( Università Foscari di Venezia, Università Cattolica, Università di Genova, Università di Messina, Università di Pisa, Università Sapienza di Romа, IULM, IED...). Наши ученици су показали велико интересовање за сајам студија и стипендија у Италији, те су се информисали о свим приликама које се нуде.
Међутим, гимназијалци су своју активност и вјештине на овом догађају показали и као волонтери, и то укупно 10 ученика, Никола Лукић, Марија Вишић, Анастасија Ђорђа Босанчић, Александра Вркачевић, Татјана Марјановић, Лена Божић, Ален Милаковић, Катарина Чобић, Сузана Душанић, Бланка Киселинов, и Лана Граховац
Постављено: 02.01.2020.