Spelling Bee 2020.

Такмичење у спеловању – Spelling Bee, и ове године је обиљежило период прољетног такмичарског духа у бањалучкој Гимназији.

Догађај број: 88
Четвртог марта, у нашој школи одржано је школско такмичење у овој области, гдје су прилику да докажу своје умијеће спеловања имала двадесет и два ученика других разреда, и исто толико ученика првих разреда. На крају су се издвојила два најбоља ученика, Милан Шобот, ученик I1 и Анастасија Кајевић, ученица II11 разреда, осигуравши себи директан пласман на регионално такмичење. Свакако је пожељно истакнути да је такмичење, поред професора актива енглеског језика, предводио и асистент у настави енглеског језика из Сједињених Америчких Држава, Nick Ironside, што овом такмичењу даје још већи значај.
Ову прилику користимо да Милану и Анастасији честитамо на постигнутом успјеху и пожелимо им срећу на предстојећем регионалном такмичењу!
Новинарска секција
Постављено: 06.03.2020.