КОНКУРС

Категорија: IB новост
1. јун 2012. године

За упис ученика на двогодишње школовање по програму Међународне матуре (International Baccalaureate Diploma Programe – IB DP) у Гимназији Бања Лука.

Обавјештавају се ученици II разреда средњих школа да им се у школској 2012/13. години нуди могућност образовања у програму Међународне матуре, који обухвата два завршна разреда (трећи и четврти) средње школе. Конкурс је отворен за ученике свих средњих школа који испуњавају сљедеће услове:

Услови за упис:

1. активно познавање енглеског језика,
  2. завршен I и II разред средње школе (врло добар или одличан успјех и примјерно владање),
  3. пријемни тест (енглески и математика),
  4. интервју.
Документа за пријаву заинтересованих кандидата:
  1. свједочанства I и II разреда средње школе,
  2. извод из матичне књиге рођених,
  3. пријава (која се може преузети у канцеларији координатора програма у Гимназији Бања Лука или на страници http://gimnazijabanjaluka.org).
Предаја докумената вршиће се 7. и 8. јуна од 10.00 до 13.00 часова у канцеларији координатора програма Међународне матуре. Пријемни тестови и интервју ће бити организовани 11, 12. и 13. јуна 2012. године.

Сва додатна објашњења могу се добити путем телефона 051/216-516 или путем електронске поште banjaluka.coordinator@gmail.com.