Код министра науке и технологије

Категорија: Географска секција
19. октобар 2012. године

Савез иноватора РС нас је обавестио о позиву министра науке и технологије проф. др Јасмина Комића у коме је саопштено да ће бити уприличен пријем учесницима „Тесла-феста" у Новом Саду.

Пријем је одржан 24.10.2012. године у сали Министарства науке и технологије и на њему су присуствовали ментор проф. Драгица Шпирић и први аутор ученик Константин Томовић.

Министарство је изразило велико задовољно радом Савеза иноватора РС, а посебно радом школа које су учествовале на „Тесла-фесту" и постигле запажене резултате где припада и рад наше школе. На пријему је било говора о значају даљег подстицања младих на иноваторство и о могућности већег улагања материјалних средстава у активности ученика.

Жеља свих младих иноватора је да и даље напредују у својим идејама и њиховој реализацији.