Debate zabavnog karaktera

Kako se godina bliži kraju, obaveze jenjavaju, napetosti popuštaju, a veselje i radosti se umnožavaju. Tako je svuda oko nas, tako i u nama. Debatanti Debatnog kluba Gorgije Gimnazije Banja Luka odlučili su da svoju radost projektuju u vidu malog turnira debate zabavnog karaktera koji se održao 27. 12. 2012. godine u našoj čitaoanici.Debate su organizovane u vidu impromptu debate 1 na 1. Teze i protivnike birali smo na licu mjesta metodom izvlačenja papirića, a pripreme nije bilo. Debatovalo se o aktuelnim pitanjima, ozbiljnim temama vezanim za abortus, narkotike, alkohol, hevimetal. Ono što je karakterisalo sve tri održane debate jeste poštovanje debatnih pravila, kulture dijaloga i sjajna i britka promišljanja i snalaženje debatanata. Naravno, smijeh nije izostao, jer duhovite opaske i metaforičan izraz naših kolega zahtijevali su takvu reakciju.Čestitamo Milici, Srđanu, Minji, Jeleni, Goranu, Anji, Stefanu i Isidori!Uz gromki smijeh koji nije prestajao puna dva sata, želimo vam srećne predstojeće praznike i cijelu godinu koja dolazi!Vaše Gorgije

Повезани чланци