Di-džej veče za Sofiju

Mnogobrojne goste iz mnogih banjalučkih škola zabavljalo je više di-džejeva, među kojima su neki pohađali Gimnaziju, a neki su još uvijek njeni učenici. Najbolji banjalučki di-džejevi koji su se to veče nalazili u Gimnaziji su: di-džej Sega, di-džej Milan Sandić, di-džej Akeyon, di-džej Chodass, di-džej Johnny, di-džej Goran Kovačević, a specijalni gost je bio di-džej iz Milana, Đani Bonkers. Da bi veče ostalo zapamćeno zaslužni su i fotografi: Leon Bijelić, Filip Bijelić, Petar Jokanović i gimnazijalac Nemanja Vranješ .Za organizaciju ove nezaboravne večeri pobrinuli su se učenici II6, II7, II8 i II9. Prikupljeno je preko 1000 KM, od prodanih karata i sokova. Provod se završio oko 1 sat poslije ponoći, uz mnogobrojne čestitke profesora i gostiju. Nadamo se da će biti još ovakvih žurki u Gimnaziji, a Sofiji želimo brzo ozdravljenje!David Gatarić

Повезани чланци