Audicija za orkestar

Naš sjajni školski orkestar koji okuplja čak (manje, više) petnaest članova organizuje audiciju za nove članove. Ako znate da svirate instrument, ako ste nekad svirali instrument pa hoćete da svirate opet, naš mali orkestar je mjesto za vas. Kad kažemo audicija, zapravo mislimo: vi dođete, mi čujemo i primljeni ste.Inače, trenutno u orkestru sviraju dvije flaute (Anđela Mihailović i Nada Danilović), tri violine (Slaven Bajić, Andrea Miljković i Tijana Devura), četiri gitare (Stefan Tešanović, Stefan Božić, Nataša Ivaniš i Boris Živković), harmonika (Nikola Prerad) i dva klavira (Anja Ševo i Nataša Ivaniš, ponovo). Orkestar vode bivši učenici Gimnazije, Igor Ševo i Tijana Mijatović.Ovaj sjajni, fenomenalni, magični orkestar funkcioniše kao demokratska zajednica, pa svi zajedno određujemo šta ćemo i kako da sviramo. Zato dođite na audiciju. Mi smo tu svake subote u 11:00 (u 10:30 po rasporedu, ali volimo da spavamo). Ako dođete u narednih deset dana, dobićete, potpuno besplatno, stalak za note (privremeno, na nekoliko minuta, poslije dolaska).Ali to nije sve. Onaj ko se javi u narednih nekoliko minuta, dobiće na poklon i ovaj sjajni komplet lonaca od nehrđajućeg čelika!

Повезани чланци