Dani sporta u duhu debate

Još jedna u nizu humanitarnih manifestacija u Gimnaziji Banja Luka organizovana je u periodu od 10. do 14. aprila 2018. godine. Prikupljeni novac namijenjen je za pomoć odlaska na ekskurziju učenicima težeg materijalnog stanja.Otvaranje ove sjajne i prvi put organizovane manifestacije uveličano je debatom koja se bavila problemom anaboličkih steroida u profesionalnom sportu. Debatne ekipe su se odlično pripremile, a malobrojna, ali birana publika uživala je u sjajnoj i nadahnutoj razmjeni mišeljnja. Na kraju debate publika je glasala za negacijsku ekipu, dok je prema pravilima debate afirmacija bila bolja. Sve u svemu, svi smo nešto naučili kako o steroidima, tako i o debati uopšte i za to se možemo zahvaliti sjajnim debatantima, ali i našem kolegi debatantu Milanu Kecmanu, glavnom organizatoru manifestacije.Dogodine u Danima sporta, vidimo se!

Повезани чланци