IB 2 psihologija u vrtiću Naša djeca

Proslava 120. rođendana naše škole obilježena je na različite načine u toku 5 dana. Jedna od aktivnosti koje se lijepo uklopila u najavu Dječije nedjelje bila je i radionica učenika IB2 koji slušaju psihologiju sprovedena u vrtiću Naša djeca. Marko, Teodora, Emilija, Milica, Ana i Una su zajedno sa svojom profesoricom Aleksandrom Arsenijević Puhalo nekoliko sati u tom vrtiću su sa najmlađim polaznicima razgovarali, svirali, pjevali i crtali. Sve se to dešavalo unutar vrtića, dok je dvorište bilo zaposjednuto od drugih gimnazijalaca koji su farbali ogradu i sprave i igračke ovih mališana.Kako je ove nedjelje sve u znaku dječijih prava koji se obilježavaju i u našoj školi, a opet pod dirigentskom palicom grupe IB psihologije, pozivamo vas da pogledate izložbu dječijih crteža nastalih u sklopu ove radionice, a na temu Moja omiljena igračka.Jedno od osnovnih dječijih prava je pravo na igru, a naši mali drugari razumjeli su i pokazali šta im igra znači.

IB2 psihologija

Повезани чланци