Odbojkaši Gimnazije stigli do završnice turnira

U petak, 17. februara 2016. godine, u salibanjalučke Gimnazije odigrala se odbojkaška utakmica sa početkom u 17 časova. Uovom odbojkaškom dvoboju između Gimnazije i Medicinske škole za pobjeduGimnazijerezultatom 2:0 (25:20) (25:19)su bili zaslužni kvalitet i ozbiljnost našeg tima.Utakmica je od samog početka bila nezivjesna,pogotovo u prvom setu kada je Medicinska škola povela sa 4:2, ali sugimnazijalci dobrim servisima ovaj rezultat preokrenuli u svoju korist. Timskirad i kolegijalnost su učenike naše škole zasluženo plasirali u finaleopštinskog prvenstva gdje čekaju pobjednika meča između Ekonomske iElektrotehničke škole.Našim odbojkašima želimo mnogo sreće u finalu.Još jednom su gimnazijalci pokazali da se rad, trud i timski rad isplate.Čestitamo!

Una Zuber IIIIB1

Miloš Travar III2

Fotograf Nikola Vidović IV1

Повезани чланци