Školski košarkaški turnir

Dana 18. novembra 2013. u sali banjalučke Gimnazije odigrana je finalna utakmica školskog košarkaškog turnira za dječake trećih razreda. U finalu su se sastala odjeljenja III4 i III3. Obje ekipe su ostvarile po dvije pobjede i tako obezbijedile učešće u finalnoj utakmici. Nakon 20 minuta borbe pobjednik turnira bio je poznat – III3 je ubjedljivom pobjedom rezultatom 41:19 pokazao da je u tom trenutku ipak bolja ekipa i zasluženo osvojio pehar. Najbolji u ekipi šampiona bio je Milenko Predić koji je ujedno postigao i najviše poena tokom cijelog finala. Ono što je važno napomenuti jeste da je atmosfera u sali bila potpuno dostojna finala. Pored velikog broja navijača, koji su pružali podršku svojim drugarima iz klupa, važno je napomenuti i da su utakmicu sudile sudije iz Košarkaškog saveza Republike Srpske. Miloš Malešević Fotografija: Petar Bulović

Повезани чланци