Zid IB učenika generacije

Iako pomalo izdvojeni, donekle s pravom, učenici IB programa polako se svojim trudom, radom i rezultatima pokazuju i dokazuju kako na lokalnom, tako i na svjetskom nivou. Jedan od glavnih pokazatelja sigurne pozicije u vrhu obrazovnog sistema u RS jeste i izbor učenika generacije koji se od prethodne školske godine vrši i unutar IB programa.Prvi učenik generacije za školsku 2012/2013. godine bio je svima dobro poznati Dejan Gvozdenac. Njemu se ove školske godine 2013/2014. pridružio i nešto mlađi kolega Rastko Suknjaja.Simbolično građenje zida crvenim ciglama sa imenima učenika generacije počelo je još odavno, samo što od ove godine zid gradimo sa dvije strane koje jednakom snagom i ljepotom teže ka visini.Neka je srećno svima i neka nikada ne zaborave u kojem pravcu putuju!

Повезани чланци